Kamboxhikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Preaek Chdaor, 02105, Peam Aek, Aek Phnum, Battambang: 02105

02105

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Preaek Chdaor, 02105, Peam Aek, Aek Phnum, Battambang
Qytet :Preaek Chdaor
Rajon 3 :Peam Aek
Rajon 2 :Aek Phnum
Rajon 1 :Battambang
Vend :Kamboxhi(KH)
Kodi Postar :02105

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KH-2
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Phnom_Penh
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Preaek Chdaor, 02105, Peam Aek, Aek Phnum, Battambang është e vendosur në Kamboxhi.Kodi i saj është zip 02105.

Të tjerët u kërkohet në
Preaek Chdaor, 02105, Peam Aek, Aek Phnum, Battambang,02105 ©2014 kodin postar Query