КамбоџаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Trapeang Roka, 05304, Pechr Muni, Kong Pisei, Kampong Speu: 05304

05304

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Trapeang Roka, 05304, Pechr Muni, Kong Pisei, Kampong Speu
Град :Trapeang Roka
Регионот 3 :Pechr Muni
Регионот 2 :Kong Pisei
Регионот 1 :Kampong Speu
Земја :Камбоџа(KH)
Поштенски :05304

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :KH-5
ширина :
должина :
Временска Зона :Asia/Phnom_Penh
Координирано Универзално Време :UTC+7
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Trapeang Roka, 05304, Pechr Muni, Kong Pisei, Kampong Speu се наоѓа во Камбоџа. Нејзините поштенски код е 05304.

Другите се е достапен
Trapeang Roka, 05304, Pechr Muni, Kong Pisei, Kampong Speu,05304 ©2014 Поштенски Пребарување