Kamboxhikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Yeang Otdam, 01201, Nam Tau, Phnum Srok, Banteay Meanchey: 01201

01201

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Yeang Otdam, 01201, Nam Tau, Phnum Srok, Banteay Meanchey
Qytet :Yeang Otdam
Rajon 3 :Nam Tau
Rajon 2 :Phnum Srok
Rajon 1 :Banteay Meanchey
Vend :Kamboxhi(KH)
Kodi Postar :01201

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KH-1
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Phnom_Penh
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Yeang Otdam, 01201, Nam Tau, Phnum Srok, Banteay Meanchey është e vendosur në Kamboxhi.Kodi i saj është zip 01201.

Të tjerët u kërkohet në
Yeang Otdam, 01201, Nam Tau, Phnum Srok, Banteay Meanchey,01201 ©2014 kodin postar Query